
На автошляхах загальнодержавного значення з початку року усунули 457 тисяч м² дефектів Фото 13.03.2026 13:02 Укрінформ З початку року бригади з ремонту вже усунули 457 тис. кв. м дефектів на автомагістралях загальнодержавного значення.
Про це у Фейсбуці оприлюднило Державне агентство з відновлення та розвитку інфраструктури, інформує Укрінформ.
«Продовжуємо відновлювати пошкоджені відрізки доріг загальнодержавного значення в усіх областях України. Від початку року на автошляхах загального користування загальнодержавного значення усунуто 457 тис. м² дефектів дорожнього покриття. Протягом минулої доби відновлено 68 тис. м² покриття. До робіт було задіяно 1332 робітники», – зазначено у повідомленні.
За відомостями держагентства, роботи проводилися на 18 міжнародних автомагістралях, а також на окремих відрізках національних шляхів. Найбільші обсяги усунення дефектів виконано на М-06 Київ — Чоп (12,1 тис. кв. м), М-05 Київ — Одеса (10,8 тис. кв. м), М-03 Київ — Харків — Довжанський (6,4 тис. кв. м), М-14 Одеса — Мелітополь — Новоазовськ (4,5 тис. кв. м).
Ремонт здійснювали із застосуванням різних технологій та матеріалів, враховуючи погодні умови, зокрема способом ремонту великими площами.
Сьогодні, 13 березня, поточні ремонти триватимуть на основних дорогах загальнодержавного значення в усіх областях. До робіт планується залучити приблизно 1 250 робітників. Очікується, що протягом дня буде усунуто ще понад 52 тис. кв. м аварійної ямковості.
Як повідомлялося, на поточний ремонт автошляхів міжнародного та загальнодержавного значення необхідно щонайменше 12-14 млрд грн, разом з іншими дорогами ця сума становить до 50 млрд грн.
Дороги Ремонт Агентство відновлення
