Банківське об’єднання виступило за збереження чинних тарифів на операції з платіжними картками, не знижуючи їх до європейського рівня, повідомило Міністерство фінансів.

anons”>

Законодавча ініціатива щодо встановлення лімітів на міжбанківські комісії за транзакції з платіжними картками вимагає подальшого вдосконалення. Асоціація членів платіжних систем України ЄМА виступає за збереження європейських тарифів, проте пропонує їх поступове впровадження — до того часу, поки Україна фактично не приєднається до Європейського Союзу. Цю інформацію надала народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк.

Законодавча ініціатива щодо встановлення лімітів на міжбанківські комісії за транзакції з платіжними картками вимагає подальшого вдосконалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *