Канада запровадила субсидії на транспортування сталевих виробів.

Фото до статті

Фото до статті Read in EnglishЧитайте на русскомГалина Єрмоленко

Ініціатива спрямована на зменшення витрат при внутрішніх поставках сталі

Канада запровадила програму вартістю 100 мільйонів канадських доларів ($71,7 млн) з метою скорочення витрат на внутрішні перевезення сталі. Ця інформація міститься у заяві федерального уряду країни.

Програма секторальної підтримки сировинних галузей розпочала свою дію 10 серпня. Вона передбачає відшкодування 50% витрат для відправників вантажів, пов’язаних із залізничними та морськими перевезеннями канадської металопродукції між провінціями та територіями. Ця ініціатива діятиме до літа 2027 року або до моменту повного використання виділених коштів.

«Зменшення логістичних витрат може сприяти успіху канадського бізнесу, допомогти йому отримати доступ до нових внутрішніх ринків та постачати більші обсяги канадської сталі для необхідних проєктів», — зазначається у повідомленні уряду.

Перелік товарів, на які поширюється 50-відсоткова знижка на транспортування, доступний на відповідному онлайн-порталі.

Як уточнено, знижка надається виключно для сталі або виробів зі сталі, відправлених з Канади з пунктом призначення в межах країни. Стосовно залізничних відправлень, це стосується перевезень між провінціями за допомогою вагонів, а щодо морських перевезень — вантажів, які не транспортуються в контейнерах.

Програма охоплює не тільки широкий асортимент металопродукції, а й сировинні матеріали та первинні метали, такі як чавун, заготовки, залізо прямого відновлення, феросплави та металобрухт.

Залізничні перевезення, що відправляються з портів Ванкувер, Принс-Руперт та Монреаль, не можуть претендувати на знижку, проте вона може застосовуватися до вантажів, кінцевою точкою яких є ці порти.

Міністерство транспорту Канади має право оновлювати перелік відповідних товарів або портів, які не дозволені як пункти відправлення. Відомство також може проводити перевірки або аудити для підтвердження відповідності запитів на знижку правилам програми.

Нагадаємо, у червні стало відомо, що Канада продовжить дію тарифних квот на металопродукцію (TRQ) та пільгових тарифів на імпорт певних видів сталі й алюмінію зі Сполучених Штатів на один рік. Уряд обґрунтував це необхідністю захисту працівників галузі від глобальних надлишкових виробничих потужностей та забезпечення довгострокової стабільності для виробників та імпортерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *