Укргазвидобування за 4 місяці ввело в роботу 24 свердловини

Укргазвидобування за 4 місяці ввело в роботу 24 свердловини 01.06.2025 16:28 Укрінформ АТ “Укргазвидобування” у січні-квітні 2025 року ввело у роботу 24 свердловини. Про це повідомив т.в.о. генерального директора Укргазвидобування Сергій Лагно на Міжнародній нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ, передає Укрінформ…









