В енергосистемі України виник профіцит, надлишки передавали до Польщі

В енергосистемі України виник профіцит, надлишки передавали до Польщі 03.02.2024 12:00 Укрінформ В енергосистемі України у п’ятницю, 2 лютого, виник профіцит електроенергії, надлишки передавалися до енергосистеми Польщі. 3 лютого планується експорт електроенергії до Молдови Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство…









