В енергосистемі України – дефіцит, у п’ятницю зросло споживання

В енергосистемі України – дефіцит, у п’ятницю зросло споживання 26.04.2024 11:12 Укрінформ Вранці 26 квітня зафіксоване збільшення споживання електроенергії. НЕК «Укренерго» залучає аварійну допомогу з Європи. Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці. Зазначається, що у п’ятницю…








