Азербайджан надасть Україні нову партію обладнання для відновлення електромереж

Азербайджан надасть Україні нову партію обладнання для відновлення електромереж 09.10.2023 18:19 Укрінформ З початку повномасштабного вторгнення Азербайджан надав 10 вантажів гуманітарної допомоги для відновлення енергосистеми. До кінця 2023 року очікується нова партія допомоги для відновлення розподільчих мереж.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики.

"З початку повномасштабного вторгнення росії Україна отримала з Азербайджану 10 вантажів гуманітарної допомоги для енергосектору, у складі якої 50 резервних електростанцій і 45 силових трансформаторів. До кінця 2023 року очікується також надходження наступної великої партії нового обладнання для відновлення розподільних мереж", – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що міністр енергетики України Герман Галущенко та Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Сеймур Мардалієв обговорили співробітництво в нафтогазовій галузі, зокрема питанням зберігання і транзиту ресурсів.

Як повідомлялося, Програма розвитку ООН та Японія придбали і передали два високовольтних автотрансформатора для потреб НЕК "Укренерго".

Фото: Міненерго

Азербайджан Енергетика Галущенко Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *