Берлінська конференція з відновлення України буде потужним сигналом солідарності – організатори

Берлінська конференція з відновлення України буде потужним сигналом солідарності – організатори 12.10.2023 12:46 Укрінформ Третя конференція з відновлення України, яка відбудеться в Берліні 11-12 червня 2024 року, буде потужним сигналом солідарності.

Про це сказав керівник «робочого штабу Україна» в МЗС ФРН Жан Фрьолі на міжнародній конференції «Україна та ми: що російська агресія означає для Європи» в Берліні, передає кореспондент Укрінформу.

«Конференція, яка пройде 11-12 червня 2024 року…стане черговим сильним політичним сигналом солідарності з Україною з боку міжнародної коаліції», – сказав дипломат.

Він зазначив, що робота над підготовкою до конференція вже починається спільно Німеччиною та Україною.

Фрьолі підкреслив, що думати про реконструкцію України треба в світлі її руху в ЄС.

«Ми хочемо сформувати процес відновлення України разом зі шляхом до Євросоюзу… Ми віримо в майбутнє України, маємо допомогти їй перемогти та побудувати майбутнє всередині ЄС», – сказав він.

Уже під час збройної боротьби країни треба планувати та працювати над «величезними завданнями та викликами, які стоять між сьогоденням і майбутнім», додав дипломат.

Керівник «робочого штабу Україна» перерахував 5 негайних стабілізаційних заходів, які необхідно робити вже зараз. Це енергетична інфраструктура, житло, розмінування, стратегічна інфраструктура, негайне відновлення для продовження роботи економіки. Ці заходи першочергові.

«Але треба думати і на довгу перспективу. Зусилля мають починатися вже зараз», – сказав Фрьолі.

Як повідомлялося, конференція в Берліні буде третьою після Лугано (Швейцарії) і Лондона. На відновлення України потрібні будуть сотні мільярдів євро, сума постійно зростає, оскільки Росія продовжує руйнувати українську інфраструктуру.

Німеччина Україна Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *