Галущенко обговорив із представницею Держдепу відновлення української енергосистеми

Галущенко обговорив із представницею Держдепу відновлення української енергосистеми 18.08.2023 12:27 Укрінформ Міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив із першою заступницею помічника держсекретаря США з енергетичної дипломатії Лаурою Лохман відновлення української енергосистеми.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики України.

"Галущенко поінформував про проведення відновлювальних робіт на об’єктах української енергетичної інфраструктури, що постраждала від масованих російських атак протягом минулого опалювального сезону, та наголосив на заходах, які здійснюються для підготовки енергосектору до наступної зими", – йдеться у повідомленні.

Міністр підкреслив важливе значення у цьому процесі розподіленої генерації та подякував американській стороні за надану газову турбіну, яка була встановлена для забезпечення потреб критичної інфраструктури. Він зазначив, що потреби у подальшому постачанні газових турбін залишаються актуальними.

Під час зустрічі Галущенко та Лохман обговорили можливу підтримку США програми з нарощування внутрішньоукраїнського виробництва трансформаторів.

Зазначається, що Галущенко подякував американській стороні за допомогу, надану Держдепартаментом США за координації заступника держсекретаря Джеффрі Пайєтта для забезпечення належного функціонування українського енергетичного сектору в умовах війни.

Як повідомлялося, міністри енергетики України Герман Галущенко та США Дженніфер Гренголм обговорили проблеми підготовки до нового опалювального сезону в нашій державі.

Фото: mev.gov.ua

Енергетика Міненерго Держдеп Галущенко

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *