Гендиректорка Світової організації торгівлі відвідала Ірпінь

Гендиректорка Світової організації торгівлі відвідала Ірпінь Фото 17.08.2023 16:38 Укрінформ Генеральна директорка Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала відвідала Ірпінь Київської області.

Як передає Укрінформ, про це Ірпінський міський голова Олександр Маркушин повідомив у Телеграмі.

За його словами, він показав очільниці СОТ результати злочинів росіян в Ірпені.

“Востаннє Нгозі Оконджо-Івеала була в Україні 15 років тому, тож сьогодні одночасно була вражена і нашим розвитком за цей час, і жахливими руйнуваннями, які завдали нам росіяни. Вона повідомила, що Світова організація торгівлі долучатиметься до відбудови нашої країни. Фінансову допомогу надаватимуть на державному рівні", – зазначив Маркушин.

Він поінформував про ще одну приємну новину від очільниці СОТ: "Світова організація торгівлі запускає в Україні програми з підтримки малого та середнього бізнесу у співпраці з Мінсоцполітики".

Своєю чергою, Маркушин "розповів, що до повномасштабного вторгнення в Ірпені було 12 тисяч підприємців на 100 тисяч населення, на що Нгозі Оконджо-Івеала підкреслила, що ми першочергово маємо скористатись цією програмою".

"Тож будемо готувати необхідні запити і звертатись за допомогою до міністерства соцполітики, щоб повернути і покращити ці показники в Ірпінській громаді", – заявив мер Ірпеня.

Також він повідомив, що Оконджо-Івеала дуже цікавилась гендерним розподілом серед власників бізнесів у Ірпені.

"Розповів, що навіть зараз, коли багато жінок з дітьми тимчасово залишили Україну, у нас цей показник зберігається на високому рівні. А загалом, на Київщині нині 50% серед власників новостворених підприємств – жінки", – підкреслив мер.

Гендиректорка СОТ відвідала Ірпінь / Фото: Ірпінська міська рада

Маркушин подякував голові Київської обласної військової адміністрації Руслану Кравченку та віцепрем'єр-міністру-міністру економіки Юлії Свириденко.

"За їхнього сприяння Ірпінь відвідали безліч світових лідерів, зірок-амбасадорів, профільних міжнародних експертів. Дехто з них вже долучився до відбудови та розвитку громади, дехто – на етапі перемовин. Ми дуже цінуємо цей внесок та увагу КОВА, Мінекономіки та світової спільноти до Ірпінської громади", – наголосив Маркушин.

Як повідомлялось, директорка Світової організації торгівлі Оконджо-Івеала 17 серпня здійснила візит в Україну.

Ірпінь СОТ Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *