Кім – про відбудову Миколаївщини: Відновили майже третину пошкодженої інфраструктури і будинків

Кім – про відбудову Миколаївщини: Відновили майже третину пошкодженої інфраструктури і будинків 12.02.2024 14:58 Укрінформ На Миколаївщині відновили 31% об’єктів інфраструктури та житлових будинків, які зазнали пошкоджень під час ворожих обстрілів.

Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ, передає кореспондент Укрінформу.

«На Миколаївщині наразі вже відновлено приблизно 31% об’єктів інфраструктури та житлових будинків, які зазнали пошкоджень під час обстрілів. Йдеться не про вщент зруйновані, а лише пошкоджені. Адже ті, які треба відновлювати з нуля, вимагають значних ресурсів, тому робимо, що можемо», – наголосив Кім.

Зокрема, за його словами, відновлено 244 багатоповерхівки, 648 приватних будинків, 71 школу, 35 дитсадків, два заклади вищої освіти, 113 – охорони здоров’я, 18 об’єктів культури, 2719 житлово-комунального господарства тощо.

Як повідомлялося, на Миколаївщині відновлено 455 кілометрів доріг місцевого значення і 550 км – державного на загальну суму 942 млн грн. Також відновлено 19 із 20 мостів.

Миколаївщина Віталій Кім Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *