Київська ОВА частково відшкодує місцевому бізнесу витрати на оцінку збитків від війни

Київська ОВА частково відшкодує місцевому бізнесу витрати на оцінку збитків від війни 03.04.2024 14:58 Укрінформ Київщина визначила перші три підприємства, яким частково покриє витрати на оцінку збитків від війни.

Про це у Фейсбуці повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, передає Укрінформ. 

«Київська обласна державна адміністрація частково покриватиме місцевому бізнесу витрати на оцінку збитків від війни. Вже визначили перші 3 підприємства, які зможуть скористатися такою допомогою», – написав Кравченко.

Він зазначив, що область частково відшкодує представникам малого, середнього та дрібного бізнесу 60% від вартості послуг з оцінки завданої шкоди. Максимальна сума – 60 тис. грн.

Голова КОВА нагадав, що це мають бути суб’єкти господарювання недержавної форми власності, зареєстровані в Київській області. Рішення щодо такої допомоги приймає відповідна комісія, створена при Київській ОВА.

Крім того, Кравченко повідомив, що внаслідок російської агресії на Київщині близько 800 суб’єктів господарювання зазнали руйнувань та пошкоджень різного ступеню. Із них 127 – повністю зруйновані.

«На підрахунок збитків також потрібні гроші. Локальні підприємці, які під час воєнного стану забезпечують мешканців Київщини робочими місцями та розвивають економіку регіону, мають отримати і нашу підтримку. Маючи оцінку збитків, компанії, чиє майно зруйнувала або пошкодила Росія, можуть згодом претендувати на компенсацію. Треба буде подати комплексний позов до міжнародних інстанцій для стягнення репарацій», – наголоси він.

Начальник Київської ОВА закликав постраждалих суб’єктів господарювання області не втрачати такої можливості та скористатися допомогою.

Заяви на розгляд необхідно подавати Департаменту економіки КОВА.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів на підтримку бізнесу в 2024 році виділить понад 40 млрд грн. На доступні позики для малого та середнього бізнесу передбачено 18 млрд грн.

Фото: Руслан Кравченко, Фейсбук

Бізнес Київщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *