На будівництві водогону «Інгулець – Кряжеве» вже виконали 40% робіт

На будівництві водогону «Інгулець – Кряжеве» вже виконали 40% робіт 29.08.2023 11:58 Укрінформ У межах будівництва магістрального водогону "Інгулець – Кряжеве", який дозволить забезпечити потреби Кривого Рогу у воді на чверть, вже виконано 40% робіт.

Про це розповів голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

“У рекордні строки була запущена перша нитка на ділянці “Інгулець – Кряжеве” магістрального водогону, що дозволить забезпечити потреби Кривого Рогу у воді на чверть. На сьогодні проведено вже 40% будівельних робіт, зокрема, прокладання труб. Усі нитки магістрального водогону будуть завершені вже у листопаді цього року”, — сказав він.

Зазначається, що будівництво водогону має розв’язати питання із водопостачанням у громадах, які постраждали внаслідок підриву греблі Каховської ГЕС росіянами 6 червня 2023 року.

У міністерстві нагадують, що підрив греблі спричинив проблеми з водопостачанням для понад 1 млн українців. Шість великих міст у Дніпропетровській області змушені обмежити централізоване водопостачання до кількох годин на добу.

Як повідомлялося, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України будує 150-кілометровий водогін до населених пунктів, які постраждали внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС. Він сприятиме відновленню централізованого водопостачання та забезпечення якісною питною водою жителів Кривого Рогу, Мар’янського, Марганця, Нікополя, Покрова, Томаківки.

Фото ілюстративне

Кубраков Водогін Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *