На Чернігівщині відкрили 400-метровий міст

На Чернігівщині відкрили 400-метровий міст 24.08.2023 09:22 Укрінформ 400-метровий міст через річку Сейм поблизу Батурина відкрили на Чернігівщині.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомляє керівник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм, передає Укрінформ.

"Відкрили для руху транспорту один з найбільших мостів на Чернігівщині. 400-метрова переправа через річку Сейм поблизу Батурина важлива для транспортного сполучення Чернігівської, Сумської та Київської областей. А особливо для аграрних підприємств, які працюють в регіоні. Оскільки переправи через Сейм не було, мешканці східних громад Чернігівщини змушені були обʼїжджати велике коло через Сумську область", – йдеться в повідомленні.

За словами Найєма на початку повномасштабного вторгнення російських військ переправа була зруйнована. Тут встановили тимчасовий переїзд. Паралельно почали роботи з відбудови зруйнованого мосту. Роботи тривали майже рік.

Будівельники розібрали завали підірваного мосту, влаштували опори, змонтували балки прогонової будови, монолітні плити, нанесли шар гідроізоляції, та влаштували два шари асфальтобетонного покриття. Задля безпеки руху встановлено новий тип мостового металевого огородження та освітлено міст.

Агентством відновлення у Чернігівській області вже відбудувано 5 мостів, ще 2 металеві модульні мости встановлено за сприяння французької гуманітарної місії. На пʼяти обʼєктах роботи завершимо у 2023 році, на трьох – у 2024-му.

Фото — Аліна Коломієць

Міст Чернігівщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *