На деокупованій Херсонщині презентували проєкти з ремонту та будівництва шести медзакладів

На деокупованій Херсонщині презентували проєкти з ремонту та будівництва шести медзакладів 29.02.2024 17:24 Укрінформ На деокупованій території Херсонської області презентували проєкти з ремонту та будівництва шести медзакладів, при виконанні робіт заплановано й облаштування укриттів.

Про це у Телеграмі написав начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, передає Укрінформ.

«Щодня окупаційні війська обстрілюють населені пункти області. Торік росіяни обірвали життя 618 людей… Страшно навіть уявити скільки б ще було смертей, якби не наші медики. Тому наше завдання зробити все, аби вони працювали у гідних умовах», – написав Прокудін.

За його словами, він обговорив відновлення лікарень з представниками Міжнародної організації з міграції в Україні, Міжнародного комітету червоного хреста в Україні, Project HOPE та благодійного фонду «Пацієнти України».

Прокудін розповів, що презентував проєкти з ремонту та будівництва шести медзакладів у Великоолександрівській, Музиківській, Високопільській та Борозенській громадах.

Важливо, що при виконанні робіт заплановано й облаштування укриттів, наголосив начальник ОВА. Загалом для втілення цієї мети потрібно близько 300 млн грн.

Як повідомляв Укрінформ, на деокупованій Херсонщині у 2023 році працювали понад 230 медпрацівників з інших регіонів.

Завдяки організації Project HOPE, яка займається наданням допомоги в сфері охорони здоров’я, вдалося запустити сім мобільних бригад, що надають невідкладну медичну допомогу мешканцям громад.

Крім того, університетська клініка з Німеччини поглибить взаємодію з однією з херсонських лікарень, передбачені навчання персоналу, обмін кадрами. Допомагатиме лікарям Херсонщини Університетський медичний центр Шлезвіг-Гольштейна.

Фото: rv.gov.ua

Херсонщина Медицина Лікарня Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *