На Донеччині для відновлення трьох гідроспоруд, пошкоджених через війну, потрібно ₴3,8 мільярда

На Донеччині для відновлення трьох гідроспоруд, пошкоджених через війну, потрібно ₴3,8 мільярда 24.05.2024 19:53 Укрінформ У Донецькій області для відновлення трьох гідротехнічних споруд, пошкоджених та зруйнованих через повномасштабну війну, потрібно 3,8 млрд грн.

Про це на брифінгу повідомила заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОВА Лариса Гусєва, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

«Що стосується об'єктів водо- та теплопостачання, то на сьогодні у нас зруйновано, пошкоджено 43 об'єкти водопостачання та 46 об'єктів водовідведення, це разом 89 об'єктів, і також ще три гідротехнічні споруди… Приблизна сума на відновлення тільки гідротехнічних споруд складає 3,8 млрд грн», – сказала Гусєва.

Вона також додала, що крім того, російськими військами в регіоні зруйновано та пошкоджено 126 котелень та 19 км теплових мереж.

Збитки цього, зазначила Гусєва, змогли порахувати тільки там, де було можливо, де був доступ у спеціалізованих організацій.

«Це не остаточна сума, а приблизна, яка порахована по зруйнованим і пошкодженим 58 об'єктам водопостачання та водовідведення. Також по 60 об'єктам теплопостачання. Це приблизна сума… Тобто тільки для відновлення цих об'єктів потрібна приблизна сума, яка складає 423 млн грн», – констатувала чиновниця.

Вона підкреслила, що по решті об'єктів на сьогодні порахувати нічого ще неможливо, бо там йдуть активні бойові дії, і тому виїхати туди комісія не може.

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває і травмує цивільних жителів, руйнує будинки, енергетичні та різні інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км.

У Донецькій області через повномасштабну війну, постійні ворожі обстріли газових мереж та газорозподільчих станцій збитки у цій галузі становлять вже 1,6 млрд грн.

Донеччина Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *