На Харківщині відновлюють 62 об’єкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

На Харківщині відновлюють 62 об'єкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії Фото 23.09.2023 12:54 Укрінформ Харківській області цьогоріч з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділено на відновлення понад 1 мільярд гривень.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає Укрінформ.

«Відновлення пошкодженої ворогом інфраструктури залишається для нас однією з головних задач. Цьогоріч з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділено більш як 1 млрд грн на відновлення Харківщини», – написав очільник області.

Він зазначив, що наразі на ці кошти в області відновлюється 62 об'єкти інфраструктури. В пріоритеті – житловий фонд та соціальні будівлі. Зокрема, відновлюються багатоквартирні житлові будинки у Дергачах, Лозовій, Старому Салтові, Чугуєві та інших містах і селах області. Шість проєктів уже на завершальному етапі – це три багатоквартирні будинки у Старому Салтові та ще три – у Дергачах.

За словами Синєгубова, також тривають роботи з відновлення восьми закладів охорони здоров'я, чотирьох закладів освіти та двох адміністративних будівель. Це Обласна дитяча клінічна лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Дергачі, а також амбулаторії, школи та адмінбудівлі у Старому Салтові, Руській Лозовій, Чугуєві та інших населених пунктах.

«Крок за кроком відновлюємо те, що зруйнували росіяни», – підкреслив керівник ОВА.

Харківська область постійно перебуває під обстрілами російських військ, щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує житлові будинки, школи, лікарні, дитсадки та різні інфраструктурні об'єкти.

Харківщина Війна з Росією Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *