На Херсонщині відновили понад 200 будинків у рамках ініціативи «Пліч-о-Пліч»

На Херсонщині відновили понад 200 будинків у рамках ініціативи «Пліч-о-Пліч» Відео 04.08.2023 15:35 Укрінформ У Херсонській області відновлено понад 200 приватних будинків у рамках ініціативи «Пліч-о-Пліч», ще стільки ж завершать ремонтувати найближчим часом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Херсонська ОВА.

«Вже зараз в рамках проєкту в Херсонській області відновлено більш як 200 приватних будинків, ще стільки ж будуть завершені найближчим часом. Усього в рамках пілоту плануємо відновити понад 3,5 тисячі обʼєктів у 26 громадах», – йдеться у повідомленні.

Також стартує друга черга проєкту – це ще 50 деокупованих населених пунктів, де будуть відновлені житлові будинки та соціальні обʼєкти.

В ОВА розповідають про Іванівку – це одне з трьох сіл Херсонщини, яке відновлює Черкаська область в рамках ініціативи «Пліч-о-Пліч».

Як зазначається, там російські окупанти нищили все що бачили – будинки, школу, фермерські та сільськогосподарські підприємства. Село обстрілювали з мінометів, артилерії, авіації. Практично жодного вцілілого об'єкта там не залишилось.

Нині в Іванівці триває робота – долучаються підприємці, будівельники, волонтери та громади Черкаської області, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене. Адже попри все люди повертаються у свої домівки на Херсонщину.

Як повідомлялося, проєкт «Пліч-о-пліч» покликаний допомогти у відновленні громадам Херсонської області, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії. 15 регіонів України об'єдналися, щоб відбудувати 26 населених пунктів Херсонщини.

Черкащина Херсонщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *