На Київщині відбудовують 16 багатоповерхівок, пошкоджених росіянами

На Київщині відбудовують 16 багатоповерхівок, пошкоджених росіянами Фото 30.08.2023 19:13 Укрінформ У Київській області в рамках United24 вже відбудовують 16 багатоквартирних будинків, пошкоджених російськими загарбниками.

Як передає Укрінформ, про це Київська обласна військова адміністрація повідомляє у Телеграмі.

«Загалом буде відновлено 18 будинків. До війни тут загалом мешкали понад 4,5 тис. людей. Будинки відновлюють за рахунок коштів, зібраних на платформі United24. На ремонт багатоповерхівок уже передали понад 638 млн грн», – заявив голова КОВА Руслан Кравченко.

Зазначається, що 18 будинків будуть відновлені в 4 громадах: Гостомельській, Дмитрівській, Бородянській та Ірпінській. Роботи з відбудови тривають: Бородянка – 2 будинки, Мила – 3 будинки, Бузова – 1 будинок, Ірпінь – 7 будинків, Гостомель – 3 будинки.

За словами голови КОВА, важливим аспектом є технічний нагляд. Об’єкти проходять належний технічний контроль протягом усього процесу.

«Незалежний нагляд за використанням коштів та якістю виконання робіт на всіх етапах відбудови реалізовує ПРООН», – заявив він.

Як повідомляв Укрінформ, у смт Макарові Київської області вже відновили повністю та частково 1721 об'єкт, серед них – 1317 будівель житлового фонду.

Фото: Київська обласна військова адміністрація

Будинок Київщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *