На Київщині відбудували понад 100 зруйнованих росіянами медзакладів

На Київщині відбудували понад 100 зруйнованих росіянами медзакладів 26.08.2023 11:39 Укрінформ У Київській області відбудовано понад 100 закладів охорони здоров'я, зруйнованих росіянами.

Про це в Телеграмі повідомляє Київська обласна військова адміністрація, передає Укрінформ.

За словами заступниці голови КОВА Лесі Карнаух, серед пошкоджених від обстрілів медзакладів 13 центрів первинної медико-санітарної допомоги, 9 лікарень, два комунальні діагностичні центри, Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і чотири будівлі інших закладів.

Система медзакладів відновлюється за рахунок коштів з обласного бюджету, волонтерської допомоги, коштів від господарської діяльності закладів та за фінансової допомоги від благодійних організацій, зазначила вона.

За словами Карнаух, відбудова здійснюється за новими підходами з урахуванням усіх норм безбарʼєрності та інклюзії, щоб заклади були якомога сучаснішими та доступними для всіх груп населення.

Як повідомляв Укрінформ, на Київщині вже відновили понад 12,5 тисячі об'єктів, які були пошкоджені внаслідок російської агресії.

Обстріл Лікарня Війна з Росією Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *