На Київщині відновили 187 зруйнованих росіянами закладів освіти

На Київщині відновили 187 зруйнованих росіянами закладів освіти 19.08.2023 17:01 Укрінформ У Київській області відновили вже 187 закладів освіти, які були зруйновані російськими загарбниками.

Як передає Укрінформ, про це Київська обласна державна адміністрація повідомляє у Телеграмі.

“Загалом унаслідок активних бойових дій було пошкоджено та зруйновано 232 заклади освіти. Їх відбудова почалася відразу після звільнення територій, на яких вони розташовані”, – повідомила заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко.

За її словами, у зоні бойових дій або на тимчасово захопленій території перебували 136 шкіл та 175 дитячих садків. До повномасштабного вторгнення РФ в них навчалися понад 52 тис. учнів та майже 15 тис. вихованців дитсадків.

Крім захоплених територій, заклади освіти ще в 10 громадах області зазнали руйнувань внаслідок ракетних ударів.

“Рішень щодо закриття чи ліквідації закладів освіти, які функціонують на звільнених від росіян територіях, не приймали. Мережу закладів освіти було збережено. Ми їх відновлюватимемо, оскільки вони всі потрібні для наших дітей", – зауважила Осипенко.

Як повідомляв Укрінформ, у Київській області вже відновили понад 12,6 тис. об'єктів, які були пошкоджені внаслідок російської агресії.

Дитсадок Освіта Школа Київщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *