На Київщині відновили понад 100 медзакладів, зруйнованих чи пошкоджених росіянами

На Київщині відновили понад 100 медзакладів, зруйнованих чи пошкоджених росіянами Фото 07.08.2023 15:15 Укрінформ У Київській області відновлений 101 зі 130 медичних закладів, що зазнали руйнувань чи були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ.

Про це Київська обласна військова адміністрація повідомила в Телеграмі, передає Укрінформ.

"Внаслідок повномасштабного вторгнення росіян на Київщині зруйновано або пошкоджено 130 медичних закладів. На сьогодні вже відновлено частково та повністю 101", – йдеться у повідомленні. 

Як зауважили в ОВА, одним із закладів, постраждалих від дій російських загарбників, був Київський обласний центр ментального здоров’я у Ворзелі. Пошкоджень там зазнала будівля. 

У 2022 році в медзакладі був проведений поточний ремонт, зокрема відремонтовані та замінені віконні і дверні прорізи, встановлені 515 нових вікон.

На сьогодні в центрі можна пройти стаціонарне медобстеження, лікування й соціально-трудову реабілітації хворих із психічними розладами. На базі лікарні працює також відділення для ветеранів війни і військових.

Загалом у медзакладі 310 ліжкомісць і 276 працівників. Щомісяця тут можуть отримувати необхідну фахову допомогу 600 пацієнтів.

Як повідомляв Укрінформ, у Київській області вже проводяться роботи з відбудови 13 багатоквартирних житлових будинків, пошкоджених унаслідок російської агресії. Ще на п'яти об’єктах роботи стартують найближчим часом.

Перше фото ілюстративне

Лікарня Київщина Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *