На Вінниччині до «Армії відновлення» залучили вже понад 660 людей

На Вінниччині до «Армії відновлення» залучили вже понад 660 людей 03.04.2024 11:38 Укрінформ На Вінниччині з початку року до «Армії відновлення» залучили вже понад 660 людей, за виконані роботи їм виплатили понад 4 млн грн.

Про це повідомляє Вінницька ОВА, передає Укрінформ.

«Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині. З початку року на Вінниччині до виконання суспільно корисних робіт залучили 663 людини, яким виплатили понад 4 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проєкт «Армія відновлення» охоплює майже всі райони області.

У рамках цього проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.

У регіоні учасників проєкту залучають до ремонту об’єктів цивільного захисту (бомбосховищ, укриттів), заготівлі дров для бюджетних установ та населення, а також до плетіння маскувальних сіток, заготівлі продуктових наборів і доставки, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги тощо.

Як повідомлялося, станом на 1 квітня до виконання суспільно корисних робіт в проєкті «Армія відновлення» вже залучено 104,6 тис. безробітних; заробітна плата за повний місяць становить відтепер 12 тис. грн.

Загалом до проєкту «Армія відновлення» залучено 19 регіонів України. На виплату заробітної плати за участь в урядовому проєкті «Армія відновлення» вже направлено 716 млн грн.

Вінниччина Відбудова Відновлення України Армія відновлення

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *