Неможливо проводити відбудову України без питання безпеки – Боррель

Неможливо проводити відбудову України без питання безпеки – Боррель 30.09.2023 10:35 Укрінформ Потужна оборонна промисловість слугуватиме опорою для економіки та відновлення України.

На цьому наголосив високий представник ЄС Жозеп Боррель під час онлайн-виступу на першому Форумі оборонних індустрій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Для цієї відбудови в України немає іншого вибору, крім як впроваджувати питання безпеки та стійкості. Потужна база оборонної промисловості буде незамінною для власної безпеки у співпраці з європейськими компаніями. Потужна оборонна промисловість також слугуватиме опорою для економіки України”, – сказав він.

На переконання Борреля, співпраця з компаніями, які працюють у сфері оборонних індустрій посилить здатність України захищатися та продовжувати відбудову й економічне відновлення.

Як повідомлялось, у Києві відбувся перший Форум оборонних індустрій. За словами Президента Володимира Зеленського, у заході взяли участь 252 оборонні компанії із понад 30 країн світу.

Економіка Боррель Відбудова Форум оборонних індустрій

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *