Німеччина виділяє ще €200 мільйонів на відновлення України

Німеччина виділяє ще €200 мільйонів на відновлення України 21.10.2023 12:45 Укрінформ Німеччина виділить додаткові 200 мільйонів євро на відновлення України.

Про це, як стало відомо агентству dpa, сказав держсекретар Міністерства економічного співробітництва та розвитку Йохен Фласбарт під час візиту в Київ у п’ятницю, передає Укрінформ.

«Гроші призначені на освіту, охорону здоров’я та постачання питної води, а також на реконструкцію міст», – йдеться в повідомленні.

За інформацією Фласбарта, Міністерство виділило близько 1 мільярда євро на цивільну підтримку з початку російської загарбницької війни в лютому 2022 року.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков написав про зустріч у соцмережі Х: «Продуктивна дискусія… Ми розглянули основний прогрес у нашій співпраці та обговорили потенційні плани. Серед головних тем: організація Ukraine Recovery Conference 2024 року в Берліні, впровадження більш енергоефективних і зелених технологій під час реконструкції України, розширення та зміцнення нашої спільної роботи через Multidonor Coordination Platform».

A productive discussion with @BMZ_Bund @JochenFlasbarth. We reviewed the main progress in our cooperation & discussed potential plans. Among the main topics: organization of the Ukraine Recovery Conference 2024 #URC in Berlin, implementing more energy efficient & green… pic.twitter.com/FCM8mNrq6F

— Oleksandr Kubrakov (@OlKubrakov) October 20, 2023

Одночасно з Фласбартом у Києві перебувала міністерка захисту навколишнього середовища Штеффі Лемке. Вона, як повідомляє в Х відомство, проводила переговори щодо екологічної реконструкції, підтримку якої пропонує Німеччина.

«Російсько-загарбницька війна також масово знищує природу та довкілля, що ставить під загрозу життєдіяльність українців у короткостроковій та довгостроковій перспективі, наприклад, щодо питної води», – йдеться у дописі.

BMin @SteffiLemke ist heute in #Kiew für Gespräche zum Wiederaufbau im Umweltbereich, wofür wir Unterstützung anbieten. Der russische Angriffskrieg zerstört auch Natur & Umwelt massiv, was die Lebensgrundlagen der #Ukraine​r*innen akut & langfristig gefährdet, bspw. Trinkwasser. pic.twitter.com/VVIlgB9Mf3

— Bundesumweltministerium (@BMUV) October 20, 2023

Як повідомляв Укрінформ, федеральна міністерка довкілля та ядерної безпеки Німеччини Штеффі Лемке перебуває з візитом у Києві для проведення перемовин про відновлення екологічної сфери України після російської агресії.

Україна Гроші Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *