Партнери надали українському енергосектору майже 14 тисяч тонн гумдопомоги – Міненерго

Партнери надали українському енергосектору майже 14 тисяч тонн гумдопомоги – Міненерго Ексклюзив 29.02.2024 17:13 Укрінформ Україна вже отримала майже 14 тис. т гуманітарної допомоги для відновлення енергетичного сектору.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук.

"Якщо говорити про гуманітарну допомогу, то ми на сьогодні отримали майже 14 тис. т, якщо говорити у вантажах – це 831 вантаж", – сказала Гринчук.

Вона зазначила, що отримання гуманітарної допомоги – це окремий трек роботи Міненерго.

"Є донори, які не дають внесок у Фонд підтримки енергетики, але мають обладнання і готові його передати", – пояснила заступниця міністра.

Отримана гуманітарна допомога оформлюється через спеціально створений хаб. Для розподілу обладнання створена платформа AidEnergy, на якій енергетичні компанії розміщують перелік того, що їм потрібно. Донори мають можливість аналізувати ці потреби й визначати, яку допомогу можуть надати.

"В AidEnergу на сьогодні розподілено понад 5 тис. обладнання", – повідомила Гринчук.

Вона додала, що йдеться як про таке критичне обладнання, як автотрансформатори, так і про менше обладнання та матеріали для ремонтів.

"Це величезна допомога для наших компаній, щоб вони могли проводити ремонти. Ми дуже вдячні партнерам за цю допомогу", – наголосила заступниця міністра.

Гринчук зауважила, що обсяги допомоги енергетичному сектору не зменшилися, а завдяки співпраці із логістичними компаніями є можливість скоротити час доставки обладнання в Україну.

Як повідомлялося, від початку роботи Фонду підтримки енергетики України на його рахунки фактично надійшло 396,4 млн євро від донорів.

Фото: Getty Images, ілюстративне

Енергетика Гуманітарна допомога

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *