
Фото до статтіНовини політики / Думки28.08.2026 11:001 хвилина 1,6 тис. 0Читати російською

Підписатися
1. Трампу необхідно здобути перемогу на виборах, а для цього потрібні позитивні новини.
Відео дня
2. Путін усвідомлює це і тому погрожує Трампу негативними новинами.
3. Трамп намагається придбати у Путіна позитивні новини, але Путін вимагає надмірну ціну. Така вартість сама по собі є поганою новиною.
4. Отже, Путін поставив Трампа в скрутне становище з поганими новинами: якщо не купиш – погано, якщо купиш за завищеною ціною – теж погано, а безкоштовно він не продає. Варто було б схопити Путіна за комір і сильно струснути, адже американська рука має силу. Але Путін чудово грає в покер (див. мою статтю про покерфейс Путіна), а Трамп добре грає лише в гольф, та й то на своєму полі.
5. Тому з Вашингтона передали вітання Путіну, але він його не оцінив. Зараз його черга, і, судячи з усього, він готовий підвищити ставки на європейській арені. Важливо, що Європа має багато вразливих місць, але мало готовності. Тут уже діють правила гри ґо: один вдало розташований камінь створює загрозу для супротивника одразу в кількох напрямках.
6. Вкотре спостерігаємо, як можна мати найпотужніші збройні сили на планеті та водночас стратегічну вразливість, яка дозволяє Ірану, КНДР та росії перемагати вас. Паралельно США псують стосунки з союзниками: Європою, Канадою, Південною Кореєю тощо.
7. Диктатури перемагають демократії не тому, що диктатори не мають обмежень на зло, і не тому, що диктатори не мають часових обмежень. Демократії програють, бо вони не знають, чого прагнуть.
8. Ось чому демократіям потрібні структури, чий життєвий цикл перевищує політичні терміни — щоб не забувати, чого ти прагнеш.
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZ.UA — за посиланням…1414003300ПідписатисяТегиВійна в УкраїніПереговори США та РосіїЄвропавибориРосіяполітикаДональд ТрампВолодимир ПутінДжерелоФейсбук Валерія ПекаряРедакційна політика
- Новини політики
- Путін знайшов слабке…
Повернутися на головну OBOZ
