Президент запросив європейських студентів долучитися до відбудови України

Президент запросив європейських студентів долучитися до відбудови України 09.05.2023 22:19 Укрінформ Володимир Зеленський запросив студентів європейських вишів долучитися до повоєнної відбудови України.

Про це глава держави сказав під час спілкування зі студентами Альянсу європейських університетів EUniWell, передає Укрінформ із посиланням на сайт глави держави.

За словами Зеленського, після завершення війни Україна – майбутній повноправний член ЄС – потребуватиме відбудови, адже багато міст і громад зруйновані внаслідок бойових дій.

"Для всього цього знадобиться допомога: у роботі, у розвитку, у внеску в реновацію України. Тому запрошуємо енергійних людей, студентів зі своїми ідеями, зі своїми знаннями в Україну для відновлення нашої держави", – сказав Президент.

Він наголосив, що війна має закінчитися виведенням російських військ, а не перетворитися на заморожений конфлікт у Європі. За його словами, українці в боротьбі з росією відстоюють європейські цінності, тож Україну можна вважати опорою демократичного світу.

"Україна – це стіна між абсолютною автократією й демократією. І тому ми повинні вистояти. Для того, щоб у майбутньому бути справді опорою потужної та незалежної Європи. Тому й тримаємо цю стіну міцно", – зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що на полі бою українці впораються. І водночас закликав європейську спільноту тиснути на свої суспільства і політичних лідерів, аби мати єдність в допомозі та підтримці України.

"Якщо санкції проти росії – то потужні, якщо передавати зброю – то без зволікань, якщо допомагати Україні в захисті в інформаційному просторі – то на всі сто відсотків», – сказав глава держави.

Глава держави привітав усіх присутніх із Днем Європи та запросив наступного року відзначити цей день вже в мирній Україні.

Як повідомлялося, захід відбувся за ініціативою Київського національного університету імені Тараса Шевченка в межах Альянсу EUniWell, який об'єднує 11 університетів Європи, де навчаються 337 тис. студентів.

Фото: ОП

Україна Студент Зеленський Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *