ПРООН надасть Київщині техпідтримку у відновленні ще 56 об’єктів

ПРООН надасть Київщині техпідтримку у відновленні ще 56 об’єктів 10.10.2023 17:39 Укрінформ Програма розвитку ООН надасть Київщині технічну підтримку у відновленні 56 об’єктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації у Телеграмі з посиланням на очільника КОВА Руслана Кравченка, передає Укрінформ.

«ПРООН надасть Київщині техпідтримку у відновленні об’єктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що йдеться про 56 об’єктів, де замовником робіт є Київська ОВА.

«За кошти Фонду ліквідації Київщина відбудовує 30 житлових будинків та 26 об’єктів громадського призначення у 18 громадах», – поінформував Кравченко.

Він повідомив, що водночас планується відновлення пошкоджених та зруйнованих шкіл, дитячих садків і лікарень, зведення захисних споруд цивільного захисту та нових укриттів.

«Технічну допомогу ПРООН надаватиме вже з листопада цього року», – зауважив очільник ОВА.

Як повідомлялося, ПРООН уже надає технічну допомогу у відновленні 18 багатоквартирних будинків на Київщині. Фінансові ресурси на відбудову помешкань було зібрано в рамках напряму «Відновлення» фандрейзингової платформи United24.

Фото ілюстративне

Кравченко Київщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *