Швейцарія приєдналася до Реєстру збитків України, завданих внаслідок агресії РФ

Швейцарія приєдналася до Реєстру збитків України, завданих внаслідок агресії РФ 30.08.2023 14:49 Укрінформ Швейцарія приєдналася до створеного Радою Європи Реєстру збитків України, завданих російською агресією.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті уряду Швейцарії.

На засіданні 30 серпня 2023 року швейцарська Федеральна рада вирішила, що Швейцарія приєднається до Реєстру збитків України – бази даних, що містить докази та інформацію про шкоду, завдану Україні збройною агресією Російської Федерації.

Зазначається, що це членство підкреслює підтримку Швейцарією тих, хто постраждав внаслідок війни, а також політичного процесу відбудови України, який Швейцарія ініціювала спільно з українським урядом на Конференції відновлення України 2022 року в місті Лугано.

Членство Швейцарії в Реєстрі збитків України незабаром буде офіційно затверджене Радою Європи.

Як повідомляв Укрінформ, 16-17 травня у Рейк’явіку на саміті Ради Європи було оголошено про створення міжнародного реєстру збитків, яких Росія завдала Україні з початку повномасштабного вторгнення. Понад 40 країн та ЄС приєдналися або висловили намір приєднатися до Розширеної часткової угоди про Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, та стали учасниками Реєстру збитків.

Швейцарія Агресія РФ Реєстр збитків

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *