Світовий банк оголосив про надання Україні допомоги на екстрені ремонти житла

Світовий банк оголосив про надання Україні допомоги на екстрені ремонти житла 31.08.2023 10:06 Укрінформ У межах нового проєкту Світового банку понад 100 тисяч родин в Україні отримають допомогу на проведення термінового ремонту житла, пошкодженого внаслідок російського вторгнення.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в пресрелізі Світового банку, що є в розпорядженні агентства.

"Проєкт «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)» дозволить власникам будинків провести дрібний ремонт, наприклад, замінити розбиті вікна або відремонтувати пошкоджений дах. Кошти на ремонт також надаватимуться власникам осель у багатоквартирних будинках, які зазнали помірних пошкоджень і не потребують капітального ремонту", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Україна з початку повномасштабного вторгнення отримала понад 22 млрд доларів США через механізм Світового банку.

У І кварталі 2023 року міжнародні партнери в межах проєкту Світового банку «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE in Ukraine) компенсували пріоритетні видатки українського бюджету на суму $4,3 млрд.

Фото ілюстративне

Україна Гроші Світовий банк Ремонт Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *