В Ірпені будують сучасний дитсадок замість зруйнованого внаслідок бойових дій

В Ірпені будують сучасний дитсадок замість зруйнованого внаслідок бойових дій Фото 26.09.2023 17:20 Укрінформ В Ірпені на Київщині розпочалися роботи з будівництва нового корпусу дитячого садка, який значно постраждав на початку повномасштабного вторгнення РФ.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації, передає Укрінформ. 

“В Ірпені на Київщині розпочалися роботи з будівництва нового корпусу дитячого садка, який значно постраждав на початку повномасштабного вторгнення РФ”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок прямого влучання снаряда в березні 2022 року частина будівлі була повністю зруйнована, пошкоджені фасад, стіни і покрівля, вибиті вікна та двері, зруйновані ігрові майданчики та понищені електричні мережі.

У КОВА зауважили, що заклад дошкільної освіти № 2 «Веснянка» – єдиний дитячий садок у густонаселеному мікрорайоні міста. До війни його відвідували 160 дітей. Нова будівля розрахована приблизно на 300 дітей.

Відновлення закладу відбувається за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Реконструкція передбачає будівництво нового корпусу замість зруйнованого, зведення спортивного та ігрових майданчиків, зовнішнє та внутрішнє опорядження будинку, монтаж вікон і дверей, застосування енергоощадних технологій.

В Ірпені будують сучасний дитячий садок замість зруйнованого внаслідок бойових дій / Фото: КОВА

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *