В Ірпені відновили будинок, пошкоджений російськими обстрілами

В Ірпені відновили будинок, пошкоджений російськими обстрілами Фото 10.08.2023 17:28 Укрінформ В Ірпені Київської області за рахунок державного бюджету повністю відновили багатоквартирний будинок, що постраждав внаслідок російської агресії.

Як передає Укрінформ, про це Київська обласна державна адміністрація повідомляє в Телеграмі.

“У Київській області протягом 2022 року за рахунок держбюджету було відновлено понад 1000 постраждалих об’єктів на загальну суму більш ніж 700 млн грн. Здійснювали поточні ремонти багатоповерхових будинків та приватного житла”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначили в КОВА, серед таких об’єктів – багатоквартирний будинок на 4 під'їзди в місті Ірпінь за адресою: вул. Мечникова, 108, в якому проживає понад 500 людей.

У будівлі внаслідок російської агресії були вибиті вікна й двері, пошкоджений фасад і покрівля.

За кошти, виділені з резервного фонду держбюджету, встановили понад 200 вікон та віконних конструкцій. Завдяки субвенції закупили будівельні матеріали для проведення поточного ремонту. Спільними зусиллями будинок повністю відновили.

Як повідомляв Укрінформ, у Київській області вже відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності більш як 12,6 тис. об’єктів, понад 11 тис. із них – багатоквартирне і приватне житло.

Фото: Київська обласна військова адміністрація

Будинок Ірпінь Житло Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *