В Ірпені за обласні кошти відновлюють понад 60 зруйнованих росіянами приватних будинків

В Ірпені за обласні кошти відновлюють понад 60 зруйнованих росіянами приватних будинків Фото 22.10.2023 10:33 Укрінформ В Ірпені начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко провів позапланову перевірку відбудови 60 приватних будинків по вулиці Багірова, які відновлюють за кошти обласного бюджету.

Як передає Укрінформ, про це очільник КОВА повідомив у Фейсбуці.

“Частину осель вже відремонтували. Ще частину будуємо з нуля. На вул. Багірова будівельні роботи тривають. Попри вихідний”, – наголосив Кравченко.

Він повідомив, що цього тижня показував Президенту України Володимиру Зеленському, як відбудовують цей приватний сектор.

Важливо, наголосив Кравченко, щоб роботи тривали постійно.

“Тому попередив всіх підрядників – буду на обʼєктах, тоді, коли менше за все чекаєте. Маємо швидше відбудувати оселі. Люди повинні повертатися та налагоджувати своє життя. І це – наша спільна відповідальність”, – заявив начальник КОВА.

На Київщині триває відбудова, удосконалюються контроль та прозорість у сфері відбудови.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку КОДА, наступного тижня планується запустити в роботу ще п’ять тендерів, які стосуються відновлення. Це тендерні процедури щодо капітальних ремонтів житлових будинків у Гостомелі, Макарові та Бородянці, нового будівництва приватного житлового будинку в Ірпені, облаштування укриття в Іванкові.

За словами Кравченка, вся детальна інформація щодо закупівель буде оприлюднена офіційно на сайті КОВА.

Крім того, наступного тижня спеціальна комісія продовжить перевірку обʼєктів, які відбудовуються на Київщині.

“Про кожний виїзд повідомимо заздалегідь”, – зауважив Кравченко і запросив долучатися всіх охочих.

Як повідомляв Укрінформ, на Київщині відкрили першу чергу “Містечка Хансена” для родин, які втратили житло внаслідок російської агресії.

Кравченко Київщина Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *