В Україні вже відбудували 16 мостів завдяки донорам UNITED24

В Україні вже відбудували 16 мостів завдяки донорам UNITED24 Фото 11.08.2023 15:38 Укрінформ В Україні у межах ініціативи UNITED24 завдяки донорам вже відбудовано 16 мостів.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі.

«Відновлюємо інфраструктуру та повертаємо нормальне життя на звільнені від росіян території. Загалом відбудували вже 16 мостів у межах UNITED24. Працюємо далі», – написав він.

Федоров зазначив, що в Україні завершилось будівництво ще одного мосту — через річку Інгулець завдяки донорам UNITED24.

За його словами, міст допоможе мешканцям довколишніх сіл та містечок комфортніше та швидше пересуватися.

Віцепрем'єр подякував військовим 1 окремої бригади імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту за спорудження мосту, та українцям — за донати.

Як повідомлялось, проєкт UNITED24 заснований за ініціативи Президента України Володимира Зеленського в травні 2022 року. На сьогодні UNITED24 є головною платформою, куди надходять пожертви на підтримку нашої держави. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на ключові потреби.

Міст Федоров Відбудова United24

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *