Важливо долучити Румунію та румунський бізнес до відновлення України – Шмигаль

Важливо долучити Румунію та румунський бізнес до відновлення України – Шмигаль 18.08.2023 17:26 Укрінформ Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що нині дуже важливо залучити Румунію та румунський бізнес як партнера у відновленні України.

Про це глава українського уряду написав у Телеграмі за результатами зустрічі румунським колегою Марчелом Чолаку, передає Укрінформ.

«Для нас важливо залучити Румунію та румунський бізнес як партнера у відновленні України. Продовжуємо консультації з партнерами щодо конфіскації російських активів на таку масштабну відбудову. Працюємо разом для миру та розвитку України, Румунії та Європи», – зазначив Шмигаль.

За його словами, з Чолаку обговорили також питання макрофінансової допомоги та створення Ukraine Facility для надання Україні до 50 млрд євро протягом 4 років.

Прем'єр-міністр Чолаку запевнив в тому, що Румунія підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно. До повної перемоги.

«Вдячні Румунії за підтримку Формули миру Президента Зеленського, за готовність тренувати українських пілотів на сучасних західних літаках, за підтримку членства в ЄС та НАТО, за конструктивну позицію щодо транзиту українського зерна, за гостинність до понад 125 тисяч українців, які знайшли в Румунії прихисток від війни», – підкреслив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль прибув 18 серпня до Бухареста, де зустрівся зі своїм колегою Марчелом Чолаку. Сторони обговорили низку важливих питань.

Фото: Денис Шмигаль/Телеграм

Румунія Шмигаль Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *