У Балаклійській громаді коштом міжнародних партнерів відновлюють чотири заклади освіти

У Балаклійській громаді коштом міжнародних партнерів відновлюють чотири заклади освіти Відео 26.09.2023 19:46 Укрінформ У Балаклійській громаді на Харківщині за кошти міжнародних партнерів відновлюють чотири заклади освіти, пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Балаклійська МВА.

«Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) та підрядна організація DELTA розпочали процес відновлення Міловської гімназії, Гусарівського ліцею та Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості. В рамках цього проєкту проводяться ремонтні роботи покрівлі та заміна вікон на нові. Також найближчим часом планується відновлення Волохово-Ярського ліцею та Протопопівської гімназії в рамках співпраці з GIZ», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, Програма «U-LEAD з Європою» та благодійний фонд «Сміливі» зараз проводять аварійно-відновлювальні роботи в будівлі Балаклійського ліцею №5. Там відремонтують покрівлю та підлогу, замінять вікна, двері та систему опалення.

Як повідомляв Укрінформ, у Балаклійській громаді Харківської області відновили 9 амбулаторій, зруйнованих російськими військами.

Школа Харківщина Відбудова Відновлення України

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *