У двох населених пунктах Харківщини відновлюють амбулаторії

У двох населених пунктах Харківщини відновлюють амбулаторії Фото, відео 28.09.2023 21:23 Укрінформ На Харківщині відбудовують зруйновані ворожими обстрілами амбулаторії у селі Руська Лозова та селищі Лісне.

Про це повідомила Харківська обласна військова адміністрація, передає Укрінформ.

"Наразі в обох населених пунктах ремонтують амбулаторії. Крім того, в Руській Лозовій реконструюють адмінбудівлю", – зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Загальна вартість відновлення амбулаторії в Лісному становить 9 мільйонів гривень, у Руській Лозовій – 5,8 мільйона гривень. Їх планують закінчити вже цього року. Адмінбудівлю в Руській Лозовій завершуватимуть восени наступного року, її загальна кошторисна вартість – 86 мільйонів гривень.

«Тут досить велика кількість руйнувань. Зокрема, є будинки, які зруйновані повністю, а є такі, що підлягають відновленню. Закликаю людей, які мають пошкоджене або зруйноване житло, подавати заявки за програмою єВідновлення. Наразі також працюємо над проєктами щодо відбудови житлового фонду в постраждалих громадах», – сказав Синєгубов.

Як наголосив начальник ХОВА, важливо налагодити перш за все надання освітніх і медичних послуг. 

Як повідомляв Укрінформ, зруйнований ракетним ударом Будинок культури у Дергачах на Харківщині відбудують у сучасному стилі.

Фото: Харківська ОВА

Харківщина Ремонт Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *