У селі на Харківщині відновлюють амбулаторію після ворожих обстрілів

У селі на Харківщині відновлюють амбулаторію після ворожих обстрілів Фото, відео 23.08.2023 17:35 Укрінформ У селі Руська Лозова Харківської області відновлюють амбулаторію, що зазнала значних пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів у травні та серпні минулого року.

Про це повідомляється на сайті Харківської ОВА, передає Укрінформ.

“За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, першочергового відновлюємо житло та медичну інфраструктуру, адже це є невід’ємною складовою нормального життя громади”, – сказав заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Загальна кошторисна вартість аварійно-відновлювальних робіт цього об'єкта становить 5,8 млн грн.

Нині бригада виконує покрівельні роботи. Також заново довелося перекласти стіну, розбиту снарядом. Крім того, проводять електротехнічні роботи та відновлюють водопостачання.

Водночас у вцілілій частині амбулаторії медики продовжують працювати. Зараз тут обслуговують людей сімейний лікар і дві медичні сестри.

Як повідомляв Укрінформ, Руська Лозова – один із перших населених пунктів, який було визволено від окупантів. Його визволили 29 квітня 2022 року. На сьогодні тут уже відновлено 80% електромереж.

Фото: Харківська ОВА

Харківщина Амбулаторія Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *