Україна отримає від ЄС €50 мільйонів на відновлення критичної інфраструктури

Україна отримає від ЄС €50 мільйонів на відновлення критичної інфраструктури 01.06.2023 23:15 Укрінформ Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури, Європейський інвестиційний банк і банк ЄС підписали грантову угоду про виділення понад 50 млн євро для підтримки критичної інфраструктури та зведення тимчасових мостів у постраждалих регіонах.

Про це повідомив очільник Агентства відновлення Мустафа Найєм у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Це величезний вклад у відновлення логістики у найбільш уражених війною регіонах України, і я щиро вдячний партнерам за таку підтримку. Руйнація переправ на дорогах призводить до часткової або повної ізоляції громад. Для нашої команди відновлення таких споруд під час війни – одне з першочергових завдань для швидкого забезпечення транспортного сполучення з постраждалими населеними пунктами», – зазначив він.

Найєм нагадав, що з початку повномасштабного вторгнення побудовано 85 тимчасових переправ для налагодження транспортних маршрутів до постраждалих населених пунктів. Всього – 78 переправ минулого року, 7 – в цьому році, ще 3 – наразі в роботі.

«Тимчасові споруди допоможуть подолати проблеми, які виникли внаслідок російських атак, у тому числі відновити доступ наших громадян до життєво важливої гуманітарної, медичної допомоги та базових державних послуг», – додав очільник Агентства відновлення.

Як повідомлялось, з початку повномасштабного вторгнення по всій території України зруйновано 346 мостів.

Фото: Мустафа Найєм / Фейсбук

Євросоюз Найєм Критична інфраструктура Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *