Україні слід робити акцент на залученні саме приватного капіталу – Марченко

Україні слід робити акцент на залученні саме приватного капіталу – Марченко 11.06.2024 15:32 Укрінформ У Міністерстві фінансів вважають, що попри стабільну фінансову підтримку з боку міжнародних партнерів, Україні слід робити акцент саме на приватному капіталі.

Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко на Конференції з відновлення України в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ті 50 млрд євро, які ми мобілізували на наступні три роки на європейському рівні, вже свідчать про значне підвищення (міжнародної фінансової допомоги – ред.). Відсотки від заморожених потенційних активів, можливо, ще 50 млрд євро принесуть", – сказав Марченко.

Він підкреслив, що Україна має досить позитивну тенденцію до залучення міжнародної фінансової допомоги, однак для країни, особливо в контексті відбудови, потрібно шукати приватний капітал і мобілізовувати його.

Як повідомлялось, США готові надати Україні кредит на $50 мільярдів за рахунок прибутків від заморожених російських активів, якщо Європейський Союз продовжить санкції проти Росії на невизначений термін.

Інвестиції Мінфін Сергій Марченко Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *