Уряд Німеччини надасть фінансову підтримку 12 місцевим ініціативам з відновлення України

Уряд Німеччини надасть фінансову підтримку 12 місцевим ініціативам з відновлення України 15.08.2023 18:42 Укрінформ ПРООН за фінансування уряду Німеччини підтримає 12 місцевих ініціатив з відновлення інфраструктури.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

"12 українських громад реалізують проєкти на відновлення інфраструктури на загальну суму 11,45 млн євро, з яких 7,6 млн євро буде профінансовано завдяки проєктам «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» і ReACT4UA та решта 3,85 млн євро – за співфінансування від громад", – ідеться в повідомленні.

Рішення щодо погодження укладання угод про фінансування було ухвалене під час зустрічі ради вищезгаданого проєкту 11 серпня, зазначили в Мінекономіки.

Підтримка проєктних ініціатив передбачається у кількох пріоритетних сферах. Так, два проєкти спрямовані на відновлення чи надання електро-, газо-, водопостачання чи інших базових комунальних послуг для бізнес-зон місцевої громади, а 10 проєктів будуть спрямовані на переобладнання комунальних приміщень для приймання місцевих та переміщених представників МСП, а також забезпечення обладнанням ділової інфраструктури (бізнес-центри, коворкінги, громадські простори для роботи тощо).

«Проєкти, спрямовані на відновлення доступу підприємцям до базової інфраструктури та виробничих приміщень, а також зміцнення спроможності місцевих громад у підтримці бізнесу є надзвичайно актуальними у сучасних умовах. <…> Такі проєкти дозволяють підсилити на місцевому рівні заходи підтримки бізнесу, що вже реалізуються на центральному», – прокоментувала заступник міністра економіки Тетяна Бережна.

Як повідомлялось, проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується федеральною компанією GIZ.

Німеччина ПРООН допомога Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *