Уряд перерозподілив між громадами кошти на 70 проєктів із відновлення

Уряд перерозподілив між громадами кошти на 70 проєктів із відновлення 30.08.2023 10:52 Укрінформ Кабінет Міністрів на засіданні 29 серпня 2023 року ухвалив рішення про перерозподіл з державного бюджету субвенцій між громадами на 1,7 млрд грн, які будуть спрямовані на 70 проєктів відновлення соціальної та критичної інфраструктури.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Зазначається, що 26 проєктів знаходяться на завершальному етапі. Ще 44 відібрані робочою групою під час конкурсу, який завершився в червні 2023 року. Проєкти будуть фінансуватися за кошти Європейського інвестиційного банку в межах "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".

Нові проєкти розташовані в 19 областях. Серед них – 17 об’єктів освіти, 8 закладів охорони здоров’я, 10 ЦНАП, 3 об’єкти водопостачання та водовідведення, 2 житлових будівлі для внутрішньо переміщених осіб тощо.

Зокрема, планується: облаштування відділення інтенсивної терапії та трансплантації – сепарації клітин крові міської клінічної лікарні №4 в м. Дніпро; капітальний ремонт водопровідної мережі в Первомайському районі Миколаївської області; будівництво Обласного центру екстреної медичної допомоги у м. Черкаси; капітальний ремонт будівлі для розміщення ВПО у Кропивницькому районі Кіровоградської області; реконструкція будівлі для розміщення ЦНАП в селищі Нова Басань Чернігівської області та інші.

Як повідомлялося, у межах "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" у 2017-2019 роках були затверджені 205 проєктів, з яких 103 – вже завершені. Ще 26 подовжують реалізовуватися. Решта проєктів знаходяться на тимчасово окупованих територіях або територіях ведення активних бойових дій.

Відповідно до фінансової угоди між Україною і Європейським інвестиційним банком «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» загалом залучено 200 млн євро, які скеровані на відновлення соціальної та критичної інфраструктури, об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

Тергромада Уряд Гроші Відбудова

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *