Зеленський на Київщині оглянув будівництво містечка для людей, які втратили житло через війну

Зеленський на Київщині оглянув будівництво містечка для людей, які втратили житло через війну Фото 19.10.2023 14:09 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський оглянув у селі Тарасівка на Київщині будівництво житла для людей, що втратили свої домівки через війну.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті глави держави.

"Під час робочої поїздки до Київської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом будівництва житла для людей, постраждалих від російського вторгнення, що зводиться в селі Тарасівка за кошти благодійників", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Зеленський відвідав «Містечко Хансена», яке будує компанія Wasatch Group у партнерстві з благодійною організацією To Ukraine with love.

Глава держави разом із засновником Wasatch Group Деллом Лой Хансеном та директором To Ukraine with love Світланою Міллер, а також заступником керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою та начальником Київської обласної військової адміністрації Русланом Кравченком пройшлися містечком, оглянули кілька квартир та один із будинків, що повністю готовий до зустрічі мешканців.

Хансен детально розповів Зеленському про реалізацію проєкту та про подальші плани розбудови Тарасівки.

Президент Володимир Зеленський оглянув будівництво житла для людей, які втратили свої домівки через війну / Фото: ОП

Источник: www.ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *