МВФ затвердив виділення Україні ще одного траншу: скільки отримає країна

Рада директорів Міжнародного валютного фонду сьогодні, 11 грудня, вирішила схвалити перегляд програми для України. Це дозволить нашій країні отримати транш у розмірі близько 900 млн доларів. Це вже другий перегляд програми розширеного кредитування.

Про це повідомив постійний представник України у МВФ Владислав Рашкован у Facebook. За його словами, тепер Україна працюватиме над підготовкою до третього перегляду програми.

“Рада директорів сьогодні затвердила другий перегляд програми розширеного кредитування, який також уможливлює перерахування українському уряду третього траншу у розмірі близько 900 мільйонів доларів”, – йдеться у повідомленні.

Владислав Рашкован оприлюднив у соцмережі відео, на якому директор-розпорядник МВФ Крістіна Георгієва підтверджує інформацію про перегляд програми. За його словами, тепер Україна працюватиме над підготовкою до третього перегляду програми, який може відбутися вже цієї весни.

 

Скільки коштів Україна отримає від МВФ

У березні 2023 року стало відомо, що Міжнародний валютний фонд схвалив рекордний кредит Україні. Установа виділить 15,6 мільярда доларів українському уряду. Частину цих коштів залучать до проведення реформ у державі. Нова програма кредитування України містить у собі два етапи.

Крім цього, Інформатор повідомляв, що Міжнародний валютний фонд прогнозує збільшення загального державного боргу України. Зазначається, що він зросте до 88,1% від ВВП країни у 2023 році. У кінці 2025 року держборг перевищить 100% ВВП.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *