На Рівненщині на аукціоні за 60 мільйонів продали спиртзавод

Фонд державного майна України реалізував на аукціоні єдиний майновий комплекс ДП «Зірненський спиртовий завод». За нього змагалися 3 учасники, піднявши вартість лота у 3,2 раза

Про це повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль в Телеграмі. Торги проводилися на Prozorro.

«Зірненський спиртовий завод на Рівненщині успішно приватизовано за 60 мільйонів гривень. У торгах на Prozorro. Продажі змагалися 3 учасники, піднявши вартість лота у 3,2 раза», – йдеться в повідомленні.

За словами Коваля, новий власник отримує діюче підприємство, що спеціалізується на виробництві високоякісних спиртних напоїв. У 2023 році загальний дохід підприємства склав 151,6 млн грн, у І кварталі 2024 року – 843 тис. грн. Окрім вартості активу, новий власник має сплатити ПДВ та погасити боргові зобов’язання перед бюджетом у сумі 50,5 млн грн.

Укрпошта через Prozorro продаватиме на аукціонах посилки, які ніхто не забрав

“Укрпошта” через Prozorro продаватиме на аукціонах посилки, які не забрали протягом півроку. Початкова ціна за кожну незатребувану посилку складе 10 грн. Посилки будуть об’єднувати в палети, що містять до 100 одиниць, і продаватимуть як один лот. Як пояснили в “Укрпошті”, лоти формуватимуться випадковим чином. Наразі на складах компанії знаходяться десятки тисяч незатребуваних посилок. Раніше такі поштові відправлення просто знищувалися. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *