Оператор Укрпошти відмовився приймати у мешканця Харківщини посилку в пакеті – реакція компанії

Чоловік скаржиться на дії Укрпошти. Адже оператор відмовився приймати у нього посилку в пакеті, бо він “не прямокутної форми”. Відповідну скаргу клієнт залишив 31 травня у коментарі до публікації компанії.

За словами чоловіка, на Укрпошті відмовилися прийняти посилку, бо вона була в пакеті “не прямокутної форми”. Оператор пояснила, що такі нововведення діють вже місяць. 

“Укрпошта, що за нові правила у вас? Оператор відмовився прийняти посилку в пакеті, бо він “не прямокутної” форми. Оператор сказала, що вже місяць таке нововведення, це дійсно так? Яких посилок це стосується (по вазі, розмірам)? І проясніть ще раз ситуацію з коробками – на відділенні відмовлялись приймати посилки в коробках сторонніх перевізників та інших коробках, доки я не подзвонив на гарячу лінію і там пояснили що це дозволяється і вже досить давно. То чому про це не знають оператори на пошті?”, – цікавиться клієнт. 

Реакція Укрпошти на скаргу клієнта 

В Укрпошті вказують, що упакування має відповідати вимогам. Крім того, наразі відсутня заборона до приймання відправлень у коробках інших поштових операторів.

“Якщо упакування відповідає вимогам, то ви маєте можливість подавати відправлення до пересилання у власній тарі. Наразі відсутня заборона до приймання відправлень у коробках інших поштових операторів, інформація донесена до відома усіх працівників. Уточніть, будь ласка, індекс відділення де вам відмовили у прийманні відправлення, додатково проінформуємо колег”, – відповіли в Укрпошті. 

Чоловік попросив проінформувати додатково відділення 62433 (місто Люботин, Харківська область). Клієнт втомився при працівниках Укрпошти телефонувати оператору, щоб вже він їм пояснив.

Порядок упакування поштових відправлень:

  • Паковання повинне забезпечувати цілісність вкладення при транспортуванні, різких змінах клімату, температури (при необхідності) або коливань атмосферного тиску (при перевезенні повітряним шляхом), а також можливість обробки й сортування відправлення з використанням технічних засобів і в ручному режимі.
  • Порядок упакування поштових відправлень залежно від вкладення встановлюється операторами поштового зв’язку. Останні можуть відмовити відправнику у прийманні поштового відправлення, якщо його паковання не відповідає вимогам порядку.
  • Розмір відправлення в пакованні, довжина сторін (мм) та маса (кг) повинні відповідати вимогам, визначеним внутрішніми нормативними документами, що затверджені наказами АТ «Укрпошта».
  • Упакування відправлень передбачає розміщення вкладення у пакувальну тару, а також пакування окремих елементів вкладення, підклеювання клапанів, прорізування вентиляційних отворів тощо, за виконання яких працівником об’єкта поштового зв’язку стягується додаткова плата відповідно до чинних тарифів на інші послуги поштового зв’язку.
  • Відправник може обирати паковання поштового відправлення залежно від його виду, а також форми й характеру вкладення, з урахуванням часу на пересилання та інших умов, а також унеможливлення заподіяння шкоди працівникам поштового зв’язку або третім особам, забруднення чи пошкодження інших поштових відправлень і поштового обладнання.
  • Відповідальність за забезпечення належного паковання поштового відправлення покладається на відправника.

Важливо! Предмети, які вкладаються, не мають переміщуватися, тертися та битися одне об одне або об стінки паковання. Усі пустоти треба заповнювати наповнювачем (пінопластовим ущільнювачем, повітряно-бульбашковою плівкою, гофрокартоном). Поштове відправлення у заводському пакованні, яке відповідає вимогам цього порядку, може додатково не пакуватися. Для упакування внутрішніх поштових відправлень використовуються гофрокартонні коробки, тубуси, конверти, поліетиленові пакети, пакети з повітряною вставкою, цупкий папір, поліпропіленові мішки тощо (зразки пакувальної тари, що використовується в об’єктах поштового зв’язку при прийманні відправлень для пересилання, розміщуються на сайті АТ «Укрпошта»).

На упаковці або конверті міжнародного відправлення має залишатися достатньо місця для нанесення службових позначок або накладання штемпелів та ярликів. Забороняється приймати для пересилання відправлення, що не відповідають вимогам цього порядку, а саме: відправлення, що складаються з двох місць, прикріплені один до одного скотчем та оформлені з одним бланком супровідної адреси, упаковані користувачами у коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з випуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами), вологими або жирними плямами, пошкодженим, забрудненим пакованням чи без нього або паковання, що не убезпечує вкладення від псування в процесі пересилання.

Особливості упакування предметів та речей

Особливості упакування предметів та речей

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *