Зростання ціни та раллі: у Binance розповіли, що відбулося на криптовалютному ринку за травень 2024 року

Фахівці криптовалютної біржі Binance розповіли про стан ринку цифрових активів у травні 20224 року. За даними експертів, ринок криптовалют відновився у травні, завершивши місяць із зростанням загальної ринкової капіталізації на 8,6%. 

У Binance Research зауважили, що попереднє затвердження спотових ETF на ETH Американською комісією з цінних паперів і бірж (SEC) та прийняття Акту про фінансові інновації та технології 21-го століття (FIT21) Палатою представників США стали двома значними регуляторними подіями. Завдяки цьому сталося “ринкове раллі”. Найкращі 10 монет за ринковою капіталізацією завершили травень зі зростанням. Зокрема, фахівці виділяють такі факти:

  • Solana стала найсильнішим гравцем у травні, зі зростанням ціни на 33.9%, DeFi TVL монети зросла на 33,4% до 4,84 мільярда доларів – фахівці пояснюють це також сильними показниками memecoins на Solana, таких як BONK і WIF;
  • ETH протягом місяця зріс на 26,8%; TON, третій за результативністю учасник місяця, показав зростання ціни на 24.2% –  DeFi TVL активу зріс на 227,8% до 326 мільйонів доларів;
  • Вартість ERC-20 memecoins також зросла, а паралельно – DOGE і SHIB зросли на 19.9% і 11.4% за місяць відповідно;
  • AVAX зріс на поважні 12.4%;
  • BTC зріс на 12.2% – це експерти пояснили також тим, що спотові ETF на BTC відзначили 14 днів поспіль чистих надходжень.

Децентралізовані фінанси (DeFi)

У Binance зазначили, що децентралізовані фінанси TVL у травні 2024 року зафіксували зростання на 21,7%. Серед десяти провідних мереж фахівці виділили Merlin, TON і Solana, які показали місячне зростання на 183%, 135% і 36% відповідно.

Також і серед нових проєктів є такі, які охоплюють різні так звані “проривні ринки DeFi” на кшталт деривативів на процентні ставки, модульного кредитування, дохідних стабілкойнів та прогнозів, демонстрували вражаюче зростання у травні, досягаючи нових висот у TVL: наприклад, Pendle Finance, Athena, Morpho та Polymarket.   

Фото: Binance

Фото: Binance

NFT   

NFT у травні зазнав спаду. Загальний обсяг продажів склав 0.63 мільярда доларів, що на 41% менше, ніж у квітні. Проте колекція Ordinals залишалася на чолі за обсягом продажів, вона зазнала падіння на 71% за місяць. При цьому експерти звертають увагу, що певні топові колекції (зокрема, NodeMonkes, Crypto Punks та Bored Ape Yacht Club) теж показали зниження обсягів продажів.     

Також на основних блокчейнах-мережах обсяги продажів NFT істотно зменшилися: Bitcoin пережив різке падіння з 602 мільйонів доларів до 194 мільйонів доларів у травні, що відповідає спаду на 68%.

Фото: Binance

Фото: Binance

Binance відновить платежі Mastercard для купівлі криптовалюти 

Раніше стало відомо, що біржа Binance та MasterCard відновлюють співпрацю. Це значить, що клієнти знову зможуть користуватися послугами депозитів та купівлі криптовалюти. У ЗМІ повідомили, що Binance знову може дозволити користувачам Mastercard купувати криптовалюту на найбільшій у світі біржі. Це буде відновлення послуги після того, як Mastercard вимкнув цю можливість у 2023 році. Тоді причина була в тому, що біржа мала певні проблеми. Зокрема, численні звинувачення з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) і Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC).  

“Після ретельного аналізу суворого контролю та процесів, які запровадила Binance, Mastercard прийняла рішення дозволити покупки, пов’язані з Binance, у своїй мережі”, — повідомив представник Binance.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *