На ринку нерухомості ціни продовжують зростати.
Зростання становить майже 4 тис. гривень — із середніх 20,74 тис. гривень до 24,7 тис. гривень або 19%.
Вартість за районами столиці
Найнижчі ціни у Деснянському районі — у середньому 12,5 тис. гривень, у Святошинському — 14 тис. гривень, Оболонському — 17 тис. гривень, Дарницькому — 19 тис. гривень, Дніпровському — 20,5 тис. гривень.
Найвищі ціни у Печерському районі — в середньому 36,3 тис. гривень.
Однокімнатні квартири у столиці найчастіше здають по 15,2 тис. гривень — 12% оголошень, двокімнатні — по 25,2 тис. гривень (8,4%), трикімнатні квартири — по 40,6 тис. гривень (10%).
Нагадаємо, У Києві оренда подорожчала за останній рік майже на 30%. А від початку повномасштабного вторгнення ціни на квартири зросли аж на 50%.
Також зі слів, експерта Юрія Піти, попит на нерухомість зросте в першій половині осені. Попит на оренду зараз досить високий, ціни також зросли. Чи збережеться така тендеція восени, чи ціни все ж підуть вгору, відповів експерт з нерухомості.
Варто зазначити, що на ринок впливатимуть події на фронті, а також фінансові можливості населення. А змога населення орендувати чи купувати житло залежить від ситуації на економічному рівні, стабільного ринку праці, міжнародної допомоги та державної підтримки сектору.
На вартість квартири та району для життя, окрім віддаленості від центру, в першу чергу впливають стан будинку та рік його забудови. Так, однокімнатна квартира на вторинному ринку в передмісті Києва дорожча, ніж на Троєщині.