Житло за програмою ЄОселя у 2026: статистика іпотечного кредитування.

єОселя

За тиждень 1329 українців скористалися пільговими іпотеками / Freepik

За минулий тиждень, в рамках програми “єОселя”, громадяни України отримали 121 нову позику на придбання житла на загальну суму 221 млн грн. 

Як повідомляє Delo.ua, про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Про програму “єОселя”

Протягом минулого тижня завдяки програмі “єОселя” українці отримали 121 нову іпотеку на загальну суму в 221 млн грн.

Серед тих, хто отримав позики під 3%, найбільше було військовослужбовців і співробітників сектору безпеки – 44 особи, вчителів – 9, лікарів – 3 і наукових співробітників – 2.

Кредити за ставкою 7% отримали українці, які не мають власного житла, – 46 осіб, а також вимушено переміщені особи — 17.

З початку 2026 року програмою вже скористалися 1 329 українців, які отримали пільгові іпотеки на суму близько 2,7 млрд грн.

Найбільшу кількість кредитів надано в Київській області – 36, в місті Києві – 33 і у Львівській області – 11.

Фото 2 — У рамках програми "єОселя" за тиждень видано 221 млн грн : хто отримав кредити під 3% та 7%

На додаток, у 2025 році в рамках державної програми доступного житла “єОселя” українці оформили 7 768 іпотечних позик. На це з державного бюджету було виділено 14,8 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *